
Pustna lasulja z dvema dolgima kitkama Oktoberfest ali pika nogavička VK-PW0094
32,94 €
Predviden čas dostave : 7 - 10 dni
Product Code:
N/A
EAN:
Šifra: VK-PW0094
Kategorije: PUSTNA LASULJA, Pustne ženske lasulje, Pravljične lasulje, Ostale pustne lasulje
Oznake: kite, pustna lasulja s kitami, barvne kite
Opis izdelka
Cool zabava lasulja iz sintetičnih vlaken, očarljiva na vsaki kostumski zabavi! Majhna teža in obdelava na dihljiva lasna mreža omogočata udobno prileganje. Skozi mrežasto mrežo se lasulja prilagodi vsaki velikosti glave, največ 62 cm.
Specifikacije
Izberi barvo VK-PER | |
---|---|
Kolekcija lasulj | |
Tip izdelka | |
Tema lasulj |
Brand blagovne znamke
VK lasulje
Iščete prav posebno lasuljo? Bi želeli lasni vložek po posebej ugodni ceni? Ali pa potrebujete lase za gledališki in umetniški projekt? Potem dovolite, da vas odpeljemo v WIG ME UP svet lasulj.
Velika izbira sintetičnih lasulj, kratkih lasulj iz naravnih las, podaljškov, lasnih čopov in lasnih repov, pony-jev, podaljškov ter pustnih lasulj corplay, gledaliških lasulj, karneval, za noč čarovnic, za oktoberfest z kitkami.... Krasne lasulje iz visokokakovostnih japonskih sintetičnih vlaken.
Prav tako pa velika izbira karnevalskih pustnih lasulj v nori široki paleti karnevalskih tem in barv, po najugodnejših cenah.
