Opis izdelka
Specifikacije
Izberi barvo VK-PER | P103 – Črna 1, P103MPC309 – temno siva lisasta, P60 -BELA, P8, ZA68E – Sivo zelena |
---|---|
Kolekcija lasulj | |
Model VK PER | |
Tema lasulj | Noč čarovnic in groza, Zabavne ostale lasulje |
Tip izdelka | |
Tema dogodka |
Brand
VK lasulje
Iščete prav posebno lasuljo? Bi želeli lasni vložek po posebej ugodni ceni? Ali pa potrebujete lase za gledališki in umetniški projekt? Potem dovolite, da vas odpeljemo v WIG ME UP svet lasulj.
Velika izbira sintetičnih lasulj, kratkih lasulj iz naravnih las, podaljškov, lasnih čopov in lasnih repov, pony-jev, podaljškov ter pustnih lasulj corplay, gledaliških lasulj, karneval, za noč čarovnic, za oktoberfest z kitkami.... Krasne lasulje iz visokokakovostnih japonskih sintetičnih vlaken.
Prav tako pa velika izbira karnevalskih pustnih lasulj v nori široki paleti karnevalskih tem in barv, po najugodnejših cenah.
